Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Okozhatja-e ez a termék...

Okozhatja-e ez a termék (Tulasi teafa szappan) a bőröm minőségének romlását?

Figyelt kérdés

Krémmánián annyira jó dolgokat írtak róla ( [link] hogy gondoltam én is kipróbálom, mert voltak problémáim a pattanásokkal, igaz, nem sok, de nem volt tiszta a bőröm.

Szombaton vettem, azóta napi kétszer használom, reggel és este. A bőröm kiszáradt, és egyre több pattanás jelent meg, sőt, a régi pattanásaim, amik már behegesedtek, azok is "előjöttek", pirosak lettek. Direkt nem használtam más terméket, hogy csak ennek a szappannak a hatását érezzem. Más is tapasztalt már ilyet? Allergiás lehetek rá? Nem értem, mert tényleg csak dicsérik...


2014. aug. 27. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A teafa amellett hogy erős fertőlenító szárít és tömény formában durva maróanyag is. Tehát ésszel.


Ha érzékeny a bőröd, akkor bizony vörös lesz tőle, ha van heg ha nincs. De maga a bőrpír nem sokmindent jelent, csak annyit, hogy jó erős a vérellátás-persze hogy az, most sikáltad át egy kis tömény fertőtlenítővel.


Persze vedd figyelembe a ciklusod, mert pl. mensi előtt olyan kergetőzés van a hormonrendszerben, hogy még az is kivirágzik aki egyébként nem pattanásos.


De igen, ha a bőr túl száraz, zsírt fog termelni ami pattanáshoz vezet-lehet kicsit túlzásba vitted a szárítást?

2014. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem lett bőrpír, konkrétan a régi pattanások néznek ki úgy, mintha frissek lennének, bepirosodtak.

Mivel sokaktól hallottam, hogy a napi rutin részévé vált a teafás szappan, azért használtam naponta, de gondolom akkor ez nekem túl gyakori

Köszönöm a válaszodat, nagyon sokat segítettél!

2014. aug. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!