Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 év körüli lányok, nők!...

20 év körüli lányok, nők! Mivel ápoljátok az arcotokat? Használtok éjszakára arckrémet? Egy ismerősöm azt mondta, hogy ebben a korban érdemes arckrémet használni a ráncok megelőzése érdekében. Ti milyen termékeket használtok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szió! 24 éves vagyok, kizárólag natúr és természetes termékeket használok, szóvan nem ilyen Avon-féle vackokat. Mivel alapból zsírosabb a bőröm, nem kenem be az egész arcomat. Fürdés után higított citromlével (a tömény facsart lé leégeti az arcom :D) finoman áttörlöm az arcom, utána a szám és a szemem környékét bekenem shea vajjal, mivel ott a legvékonyabb a bőr. Rengeteg vizet iszom, így a bőröm nem szárad ki, fölöslegesen nem terhelem az arcomat külön krémmel. Illetve nappalra használok egy kis színezett hidratálót (Alverde körömvirágos), azt is leginkább a fényvédelem miatt.

A ráncokat a sok folyadékkal lehet leginkább megelőzni, van ismerősöm, egy évvel idősebb nálam, használ éjszakai krémet (valami méregdrága cuccot), de nem iszik szinte semmi vizet, alig megy le neki napi fél liter és már látszódnak a ráncai a szeme és a szája környékén.

2014. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) Rengeteg vizet iszok, napi másfél 2 liter néha több is lemegy, ehhez 48 kiló vagyok. Szóval a vízmennyiség megvan :) Kicsit megijedtem mert a homlokomon megjelent 2 nagyon vékony ráncocska, igaz alig észrevehető de nah... Kipróbálom az általad leírt dolgokat :)
2014. aug. 28. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az ismerősödnek, a legfontosabb a megelőzés. Én egyelőre nem követem ezt a rendszert, de igyekszem beszerezni hozzá minden szükséges terméket.

Belső ápolás: elegendő vízfogyasztás, sok zöldség, gyümölcs.

Külső: arcra való fényvédő krém emiatt: [link] És nagyon fontos a hidratáló krém használata is, minél természetesebb anyagokkal. A shea vaj nagyon jó.

A tested többi részét is védd fényvédővel, ne napozz nélküle, mert a nap szárítja a bőrt, ez okozza igazán a ráncokat.

Használj napszemüveget, mert a folytonos hunyorgásnak is ránc lesz a vége.

2014. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem napozok egyáltalán, nagyon fehér a bőröm, nem tudok lebarnulni csak megégek...
2014. aug. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!