Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befelé nőtt pattanásra fogkrém?

Befelé nőtt pattanásra fogkrém?

Figyelt kérdés
Már 1 hete ott van és fáj..igaz nem annyira feltűnő de idegesít és ugye fáj is! A fogkrém segít rajta? Valaki segítsen kétségbe vagyok esve ez valami átok :(

#pattanás.fogkrém
2014. aug. 28. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Mi az befelé nőtt? A pattanás nem szokott befelé nőni... az valami más lehet. A fogkrém nem jó semmi ilyesmire mivel a mentol csak irritálja a bőrt. Mutasd meg egy orvosnak inkább.
2014. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
lehet hogy hólyag van a szádban, próbáld meg az ilyen száj öblögetős fertőtlenítőket
2014. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szájában,hanem az arcán van. Nem bőr alatti pattanásra gondolsz? Úgy tudom,hogy arra nem jó a fogkrém.
2014. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ksztella ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz,ha tényleg befele nő :D Amúgy kozmetikushoz is el mehetsz vele(legalábbis nekem utánna pár hétig semmi baja nem lett az arcomnak)
2014. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
H t allitolag ez a neve olyan pattanas aminek nincs vege csak egy kör alaku szar :( sajnos szombatra el kene tuntetnem :(
2014. aug. 29. 01:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz menj vele.
2014. aug. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rakjal ra paradicsomot.
2014. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ameddig nem tisztul ki, nem fog elmúlni. Kozmetikust javaslom :)
2014. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 panndo válasza:
Juj nekem is pont ez van! Mármint volt.. Nekem az orrom hegyén fájt és a fogkrém semmit nem tett vele... :( Mikor egy picit sárga volt a teteje kinyomtam. Egy nap alatt sebes lett... Állítólag néhány nap alatt elmúlik... A seb. De az a baj hogy amikor nyomod akkor is fáj de ha neked még nem látszik lehet fel fog szívódni... Ne piszkáld :)
2014. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Ma sikerült kicsit kinyomni és nekem is sebes lett picit de nem fáj már :) remélem holnapra kicsit lecsillapodik a pirosság :)
2014. aug. 29. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!