Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Platinaszőkéből sötétbarna...

Platinaszőkéből sötétbarna lettem de van egy kis gond!? Többi lent! L/18

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem sötétbarna.2 évig festettem platinaszőkére.Most visszafestettem az eredeti hajszínemre,viszont a szőke dobja a barna festéket.Elsőre 2 dobozzal tettem rá és szépen be is fogta.Mosás után fakult egy kicsit.A második mosás után még inkább.Most ott tartok a 3.mosás után hogy kb má melíosnak lehetne nevezni.1 vagy 2 doboz festéket tegyek rá?

2014. aug. 29. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig lefogja dobni, egészen addig mig le nem növeszted. Légy türelmes.Megéri.
2014. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vissza kell pigmentálni a hajad, mivel a szőkítés minden pigmentet "kiszippantott" belőle és így nincs mihez megtapadni a barna festéknek, csak a hajad külső részén van (ezért kopik könnyen le), nem tud megmaradni a szálak belsejében. Kicsit vöröses (a legjobb a tényleg vörös, csak gondolom azt nem akarsz...) festékkel pigmentáld vissza: oxi nélkül kend fel a hajadra csak a festéket, hagyd rajta kb. 10 percig, utána mosd ki belőle, majd fesd be rendesen a kívánt színnel. :)
2014. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vissza kell pigmentálni a hajad, visszafesteni a sárga, és vörös pigmenteket, azután jöhet a normális festés. Inkább bízd fodrászra. És színrögzítő sampont is beszerezhetnél.
2014. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Színrögzítő balzsamot használok.
2014. aug. 29. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés miért van kiemelve? az utolsó két válasz elég korrekt és egyértelmű
2014. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ne offolj
2014. aug. 31. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:

:D

Ez nem off, csak úgy tűnik, mintha nem lennél megelégedve a szakértői válaszokkal...

Én személy szerint azt tanácsolnám, hogy fesd be háromszor a kívánt színnel. Sokszor hallottam már hogy ezt tanácsolják több árnyalatnyi festés esetén. Nekem is mondták, amikor vöröset akartam a sötétbarnából, hogy legalább háromszor kenjük fel hogy jó legyen.

2014. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!