Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra korpás a fejem, és a...

Extra korpás a fejem, és a sampon sem habzik már a hajamon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nyár folyamán állandóan strandokra jártam, hidegben, melegben egyaránt. Gondolom a klóros víz miatt lehet most ilyen. Vagy megfázott a fejem, vagy nemtom. De mit használjak rá?

Tegnap alaposan megmostam a hajam, de most is már full vastagon korpás a fejem...


2014. aug. 29. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Öblítsd ki a sampont a hajadból, tegyél egy-két evőkanál almaecetet egy pohárba, öntsd fel melegvízzel és ezt csurgasd rá a fejedre, mikörben masszírozod a fejbőrödet. Az almaecet megszünteti a korpát, plusz balzsamra sem lesz szükséged, mert selymes és könnyen kifésülhető lesz a hajad.

Nekem két használat után eltűnt tőle a korpám anno.

2014. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Head and Shoulders segített az extrém korpásodáson. (Én minden nap úszok, amiatt volt ez.)
2014. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ksztella ***** válasza:
Head and Shoulders a legjobb.Kettő az egyben. :)
2014. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy legéett a fejbőröd, nem?

Én egyszer 13 évesen egész nap a tengeren tobzódtam egy óriás úszigumin feküdve, és bár rengeteg hajam van (nem volt rajtam se kendő, se kalap), úgy leégett a fejbőröm, hogy itthon napokig hisziztem, olyan hatalmas korpáim voltak. lehet, nálad is csak ennyi a gond, nem? Talán lehámlik, és megszűnik a gond.

2014. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy voltál strandon--> lehet fejbőrgombád van. Nem viszket? Nincs égető érzés?
2014. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban adnak rá sampont.
2014. aug. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!