Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a BioHair fodrászat...

Vélemények a BioHair fodrászatról?

Figyelt kérdés

Eddig a klierbe jártam, de nem annyira szeretem ráadásul nem is valami gyorsak, szóval gondoltam hogy elmegyek inkább a biohairbe. Mosás nélkül, csak igazításra, hogy levágják a száraz hajvégeket. Ugye azt csak akkor vállalják, ha frissen van mosva a haj?

Be kell jelenetkezni?



2014. aug. 30. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne menj oda!

Amikor Először mentem, akkor vagattam, elkeszult a hajam (nem lett olyan rossz), aztán megkertem a fodraszt, hogy legyen olyan Kedves, és vasalja is ki. Ugy nezett ram, mint egy veres rongyra.

Masodik alkalom (masik uzletuk) szinten vagasra mentem, 3 centi helyett 10 !! centit vagott le!! És meg o volt felhaborodva, hogy Miért szidom az o munkajat. Megjegyzem, Amikor vagta, nem lattam, hogy mennyit vag, mert elég rossz a szemem, szemuveg nelkul szinte semmit sem latok, és ugye vagas kozbe nem volt rajtam.

Harmadik, és egyben utolso alkalom, (szinten masik uzletuk) Amikor konkretan az arcomba tusszentett a fodrasz lány, majd egy jot rohogott rajta, de annyit nem sikerult kinyognie, hogy bocsi.


Na, Nekem ez a 3 alkalom boven elég volt, egy eletre megutaltam oket!

2014. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom neked ezt a szalont.
2014. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kivétel nélkül csak rosszat olvastam róla. Ez egy üzletlánc, multisok, tehát futószalagon kezelik az embert, nem érdekli őket az eredmény vagy hogy a vendég elégedett lesz-e. Az ott dolgozókról azt mondják, amatőrök, kezdők, profi fodrászt nem fogsz ott találni.
2014. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még hajvégápolásért se mennék oda...
2014. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a dunakesziben mindig kallos pakolást tettek a hajamra és a shampon is fura volt mert nagyon híg volt.A fodrász meg nagyon el rontotta a hajam...
2014. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ancsa982 válasza:
90%
Hááát, én nem tudom, hogy Ti eddig hol voltatok, de én nagyon elégedett vagyok velük. Mindig jó lett a hajam, és a vágás is tökéletes lett, pedig nem vagyok egy könnyű eset. A fő probléma az, hogy mindig más fodrászhoz kerülsz, ha nem akarsz várni, de, ha van egy kis időd, akkor meg lehet várni a neked szimpatikus fodrászt, akit már megszoktál, vagy akinél jó lett a hajad. Az Asia Centerben van két fiatal, szőke lány (ráadásul ikrek), akik még versenyekre is járnak. Igaz, hogy picit időigényesebb, ha hozzájuk akarsz menni, mert nagyon precízek, de ott minden hajszálad úgy áll, ahogyan azt te akarod!
2015. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én is mindig csak rosszat olvastam róluk,de érdekes állandóan hatalmas sorok várakoznak náluk.. Én jártam ott többször is igaz nem hajvágás miatt,csak mosás,szárítás ,sütés vagy vasalás ügyben. Eddig mindig kedvesek voltak,látszott rajtuk,hogy nagyon igyekeznek. Ami egyedül nem tetszik,hogy a fodrász minidg fizetésnél oda áll a pulthoz és szinte kuncsorog a jattért... na mindegy amúgy ajánlom.
2015. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az Árkádban lévő üzletben voltam. Elmagyaráztam a fodrászlánynak, hogy csak egy-két centit kellene levágni, ennek ellenére sokkal rövidebb, fazon nélküli, borzalmas, kezelhetetlen "frizura" lett az eredmény. Még ha én vágom, akkor sem tudtam volna ennyire elrontani. Nem ajánlom a helyet.
2017. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!