Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 napja ombrésra lett kiszőkít...

4 napja ombrésra lett kiszőkítve a hajam, de elrontotta a fodrász, csak szétszórtan van befestve, foltokban barna maradt. Itthon hajfestékkel mennyire fogná be az eredeti hajszínemre a kiszívott részt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A szőke egy idő után ledobja azt a színt.

Szerintem menj vissza balhezni.

2014. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha te vagy az aki 28.án is írt egy kérdést ki és tett fel képet, akkor most szólok, hogy eszedbe se jusson!!! a fodrásznak igaza volt, fesd vissza az eredetire, mert ez így nagyon csúnya és ilyen foltosan esélytelen, hogy szépre befesd otthon, főleg hogy szét is égett :/
2014. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Befogja. Nekem melírozva volt és arra festettem barnát. Nem dobta el, csak ott egy árnyalattal világosabb volt, mint ott, ahol nem volt melírozva.

De nyilván ez az adott festék számától, típusától is függ, meg a hajtól is.

A helyedben én is visszamennék reklamálni.

Illetve, ahogy magam ismerem, én már rögtön reklamáltam volna.

2014. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!