Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pesti kreatív fodrász, vagány...

Pesti kreatív fodrász, vagány rövid frizurára?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van, meg egy eléggé túlnőtt, de még nem elcsatolni kötelező frufrum.

Sajnos semmi elképzelésem nincs mit szeretnék mert tudom hogy az nem feltétlen állna jól. Nem szépítem, nem vagyok valami sovány alkat, olyan frizurát szeretnék ami rövid, tépett, de fül előtt is van haj, hogy eleget takarjon az arcomból.

Ha ezt így elmakogom a fodrásznak még mindig nem elég kép úgy semmihez. Van valakinek fodrásza aki kreatív és rá lehet bízni ennyi után?



2014. szept. 2. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Oszkai Gábor: hajegyenesites.hu

Az életemet kezeibe tenném, ha arról lenne szó. :)

2014. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 3. 04:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vékony alkat a rövid frizura semmiképpen nem állna jól. Szerintem max egy "tépettebb" vállig érőt válassz, amit néha otthon magadnak még behullámosíthatsz.:)
2014. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!