Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok kérlek ezekből a...

Ajánlanátok kérlek ezekből a termékekből olcsot de viszonylag jót?

Figyelt kérdés
azért kelene a segítségetek mert havi 5 ezret kapok zsebpénzre és eddig nem tudtam beosztani ugy hogy egy ruhanemű kikerüljön belőle.ezért ugy dönöttem hogy mindneből nagyobb kiszerelésűt veszek, samponból tusfürdőből is. és ezeket akkor csak 3 havonta kell venni újat belőlük.mert ha olcson meguszom a kozmetikumvásárlást akk tudok magavnak tuhát venni mert kevés ruhám van sajnos és nem akarok mindennap ugyanabba járni:( ezek a terméeke:sampon,balzsam,szempillaspirál,tusfürdő,borotva,tampon,szemhéjtus.köszike előre is.
2010. jan. 17. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tamponból ob, tusfürdőből baba vagy fa, borotvából megérné beruházni egy cserélhető fejesre és aztán csak pengét kell bele venni. Samponból és balzsamból néha az olcsóbb termékek jobban beválnak mint a nagy márkák, ezt neked kell kitalálnod h. mi a jó a hajadnak. Kozmetikumok közül a miss sportyt tudom ajánlani, viszonylag olcsók és jó minőségűek is.
2010. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tusfürdő-->fa

balzsam sampon-->syoss (lehet hogy nem jól írtam le) ezeket elég nagyot lehet venni, viszonylag olcsóbb áron a samponnal pedig úgy is spórolhatsz, hogy kicsit felhigítod vizzel. így sokkal jobban fog habozni, viszont ugyanannyira tiszta lesz tőle a hajad (am fodrászok is ezt csinálják)

kozmetikumok-->miss sporty/miss sixty(asszem ilyen is van)

tampon-->ob

borotváról nem tudok nyilatkozni, mert én epillálok, de néha leht ilyen nagyon primitív borotvákat kapni a lidliben, és ezek tényleg annyira egyszerűek, hogy még el sem tudod vágni magad vele

2010. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jók azok amiket előttem leírtak.Ezenkívül még figyeld az akciókat is egyet fizet kettőt kap meg ilyenek.Ha nagyon spórolni szeretnél esetleg tusfürdő helyett használhatsz szappant is,azokból is vannak jó illatúak akár 150 ft-ért is.

Dekor kozmetikumokat meg vehetsz 100ft-os boltban is vannak ott is jók,sz.spirál is meg tus is.(Azt hiszem én Kallost vettem annak idején és bevált)

2010. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fodrász kellékesben vannak a legnagyobb kiszerelésű samponok,balzsamok amik jók is és nem is drágák.Tusfürdőből nézd az akciókat,vagy vegyél 100Ftosban,tezsoban ilyesmi kis drogériákban,tamponból egyértelmű,hogy ob.Van még egy jó rossmann márka.Sminktermékek pedig essence.
2010. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!