Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek ezek a Nivea vagy...

Melyek ezek a Nivea vagy Garnier termékek amik kifejezetten pattanások ellen van?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a Nivea és a Garnier is gyárt olyan termékeket amik pattanásra vannak és arra, hogy megelőzzük azt. Letudnátok írni, hogy ezeknek mi a pontos nevük, hogy megtudjam venni a dm-ben vagy a rossmanban? Vélemények is érdekelnek, melyik vált be nektek és hogy kell őket használni?
2014. szept. 2. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A Nivea arcápolói nekem nem váltak be. A Garniernek a Pure Active családja van pattanásokra, szerintem az jó. Ebből használom a tonikot, arclemosó zselét, radírt, én szeretem őket, már jó ideje használom.

A dm-ben nagyon drága, de időnként a Rossmannban szokott lenni akcióban 899-ért, akkor szoktam feltankolni.

2014. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek mindegyike teli van vegyi anyagokkal, nem hogy segít, inkább árt a bőrnek.

Ha arcápolót keresel akkor a bioboltban, patikában keresgélj, azok érnek is valamit.

2014. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!