Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szépségvitaminok hízlalnak?

A szépségvitaminok hízlalnak?

Figyelt kérdés
Szeretném ha kicsit erősödne a körmöm és jobban nézne ki a hajam, ezért arra gondoltam szednék valamilyen szépségvitamint. Viszont attól tartok, hogy ezek hízlalnak. Elsősorban a Biovanne/Biovanne Plus-ra gondolok, de bármilyen más vitamin érdekel. Valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2014. szept. 4. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hízol ha több kalóriát juttatsz a szervezetedbe mint amennyit elégetsz. Egy tablettában sok nem hiszem, hogy van.
2014. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Én arra gondoltam, hogy esetleg nagyobb étvágyam lesz tőle? Persze, nem fogom tele enni magam csak kérdezem.
2014. szept. 4. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem . Csak iszonyúan szép leszel tőle. Önbizalmat növel.
2014. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hűűűűha, ez túl jól hangzik. Igazából én nem nagyon hiszek a csodákban, a száraz, göndör hajamra pakolást is használok, 2-3 liter vizet iszok, hetente egyszer mosom és még mindig semmi változás. Nem tudom mennyire tenne velem csodát a szépségvitamin.
2014. szept. 4. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A benne lévő B vitamin miatt elvben nagyobb lesz az étvágyad, de, ha nem zabálsz ilyenkor, nyilván nem fogsz hízni.
2014. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Étvágyat növel... nekem állandóan éhség érzetem volt tőle, de ettől még nem ettem többet, szóval nem is híztam. De persze nem túl kellemes... én ebéd után szedtem, de kb 1 órával utána már éhes voltam, ilyen szúró érzéssel támadt rám a gyomromban, és bizony ez ki is tartott estig. Szóval emiatt már nem szedek ilyesmit. Amúgy sem ért semmit sajnos. Inkább próbálom természetes módon bevinni a szükséges vitaminokat mostmár. Neked is ezt ajánlom.
2014. szept. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet igazad van, ezen elgondolkozok. További véleményeket, tapasztalatokat várok.
2014. szept. 5. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az hizlal, ha sokat eszel :D
2014. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!