Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások a fenéken?

Pattanások a fenéken?

Figyelt kérdés
Mivel tüntethetném el őket? Van vkinek vmi bevált módszer, akinél ez szintén jelen van/volt?

2014. szept. 5. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááááááááát, nekem is volt. Kinyomtam, visszajött, megint kinyomtam, megint, és még egyszer lejátszódott ugyanez. A harmadik után valami miatt nem képződött vissza de egy pici lilás-barnás folt azért maradt a helyén. Ha úgy döntesz, hogy te is kinyomod, akkor ne felejtsd el fertőtleníteni a helyét közvetlenül, miután kinyomtad!
2014. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretném. Az arcomon is voltak és maradtak foltok, szóval tanultam az előbbi hibából.
2014. szept. 5. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok van? Nekme csak egy volt, de az jó nagy legalább.
2014. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4-5 mind a két farpofámon :S Nagy, pirosak, néha fehér a tetejük, ha megérnek. Ezért nagyon zavarnak :S
2014. szept. 5. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen nadrágot és fehérneműt hordasz?
2014. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak tanga és farmert csak. De eddig nem volt semmi bajom tőlük.
2014. szept. 5. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Valahogy volt egy ilyen érzésem hogy ez lesz a válasz.

Hordj 100% pamut franciabugyit, ha elmúlik, akkor megvan az ok. Lehet bepállasz és ezért van.


Új tusfürdőt, testápolót használsz? Azt is meg kéne fontolni, hogy első körben azt váltod le.

2014. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pamut ruházat és gyulladásgátló,nyugtató krém.
2014. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A farmer egy agresszív ruhadarab. Ha egész nap hordom, akkor sokszor még a nunikámat is kidörzsöli úgy, hogy egy hétig csak terpeszben fekszek. Szerintem ajánlatos lenne feneket takaró alsót viselni.
2014. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy eddig is ezeket hordtam és semmi probléma nem volt.

Viszont a sok ülés nem tudom lehet -e az oka, mivel kb. 1 hónapja találtam munkát, ami ülő irodai meló és kb. azóta vannak :S

2014. szept. 6. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!