Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti szőkéből könnyen...

Eredeti szőkéből könnyen lehet festett barna? (lent)

Figyelt kérdés

Keresgéltem googlen de csak olyan cikket találtam ahol festett szőkéből szerettek volna barnát és nem igazán sikerült meg több festés kellett neki.


Középszőkéből szeretnél világosbarna hajat. Az eredetire simán rá lehet festeni és szép színe lesz?


Szeretnék véleményeket kérni :))

(U.i. lebeszélést viszont nem, mert már két éve szeretnék barna hajat de mindig lebeszéltek hogy milyen szép szőke hajam van, de rájöttem hogy az kell ami nekem tetszik nem pedig ami másnak)


Köszi!


2014. szept. 6. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Világosat sötétebbre festeni egyszerű, hiszen a festék befogja, visszacsinálni bonyolult.
2014. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy sötétszőke festékkel fesd, ne világosbarnával, mert annál nagyon sötét lenne a végeredmény.
2014. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!