Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Puha a hajam de mégis száraz,...

Puha a hajam de mégis száraz, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Elkezdtem használni a száraz hajamra különböző balzsamokat, hajápolókat. Azóta NAGYON puha a hajam, de közben meg mégis olyan száraz, hogy az csak na...

Lehet látni rajta kívülről, hogy száraz, fénytelen, olyan, mintha ellenne az egész törve(pedig most voltam fodrásznál, és ha ő mossa, nem hat ilyennek a hajam). Kb. olyan, mintha más színű lenne a hajam, van, ahol barna, ahol meg száraz ott meg olyan, mintha szőkésebb lenne....ráadásul szanaszét áll, a fejem tetején is, de oda nem kenhetek semmit, mert gyorsan zsírosodik...kezdem feladni a reményt.

Akárki megfogja, érzi, hogy milyen puha, de kívülről meg nem így néz ki....erre mit lehetne használni?


2014. szept. 8. 11:07
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg kitapasztalni. A száraz hajat nemszabad gyakran mosni, mert mégjobban kiszárítsa a hajat. viszont ha pedig csak HELYENKÉNT zsírosodik, (belülről zsírosodik a haj, nem kívülről) és nem ugy ahogy leirtam látogass meg egy fodrászt (KÉPZETT fodrászt, aki ért hozzá) és én a balzsamozáson kívül nem javasolnék semmilyen szert. Olyan sampont vegyél ami problémás hajra van.. Remélem segítettem.
2014. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!