Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok egy megbízható...

Ajánlanátok egy megbízható pécsi fodrászt?

Figyelt kérdés
Egy olyan fodrászt keresek, aki a belváros környékén dolgozik, vagy egyetemvárostól gyalogolható távolságban. Akikhez eddig jártam, azoknak a vendégköre mind az idősebb korosztályból kerültek ki (én 20 éves vagyok), így egy olyanra szeretnék váltani, aki segítene kitalálni valami jó kis fiatalosabb frizurát. Annyi kritériumom van még, hogy férjek bele a 3 ezer forintos keretbe. Ha valaki tud tanácsot adni, előre is köszönöm! :)
2014. szept. 8. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A kereskedők házában dolgozik egy szuper fodrász a 2.emeleten az Elizabeth Nardo esküvői szalon mellett.Attól függ,hogy milyen frizurát akarsz.Úgy 3-4ezer körül levágja :) Keresd Az Ildikót :) Eléggé ért ahhoz,hogy kinek mi áll jól,és mindig segítőkész.
2014. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2014. szept. 8. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Zé hair club, Bence. A szlíven áruház mögött.
2014. szept. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta voltam Bencénél (ő volt közelebb és hamarabb elérhető), és én is merem mindenkinek ajánlani, eddig egy fodrász sem dolgozott ennyit és ilyen alaposan a hajamon, nagyszerű keze van a srácnak! :))
2015. jan. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!