Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet házi jellegű...

Hogyan lehet házi jellegű módszerrel eltávolítani a pattanásokat?

Figyelt kérdés
sok féle kenőcsöt próbáltam màr de csak jobban kipattogzuk tőlük.
2014. szept. 9. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szoktad tisztítani rendszeresen az arcodat, ugye? Arctisztítás, arctonik, hidratálás... :) Ha ki szeretnéd nyomni őket, akkor először is bőrradír, azután kamillás gőzölés felé hajolsz kicsit, majd zsebkendőt "tekerj" az ujjad "köré" (nem tudom jobban leírni :D) és úgy nyomd ki a pattanásokat, hogy ne kerüljön semmiféle kosz/baktérium bele. Majd ha kinyomkodtad őket, utána arctisztítás, arckrém... Milyen a bőröd, zsíros/száraz...? Ahhoz mérten válassz arckrémet magadnak. De vannak már mindenféle pakolások is pattanásos bőrre. :) De nem tudom, hány éves vagy, milyenek, stb, így nem tudok pontos választ adni. :/ Remélem segítettem. :)
2014. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi 17 vagyok.. és inkàbb zsíros a böröm. :/
2014. szept. 9. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Hát ha ezt így csinálod, ahogy leírtam, szerintem jó lesz, plusz keress akkor zsíros bőrre való arckrémet. :)
2014. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kend be fogkrémmel.
2014. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fokhagymaval!
2015. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elesztot kis vizzel,felkened az arcodra es hagyod kb husz percig vagy tovabb,utana lemosod. Nagyon szep sima lesz utana. Tobb alkalommal csinald.:)
2015. okt. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!