Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtatok már otthoni...

Használtatok már otthoni lézeres szőrtelenítőt?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék venni, egy ilyen készüléket (rioŸ scanning laser x60 lahc2),(de ha véletlenül tudtok egy másik fajtát, ami használ, légyszíves írjátok le), és erről szeretnék, valamilyen használható információt kapni. Mivel nagyon drága, így nem akarok rá kidobni fölöslegesen pénzt.

Szeretném, ha olyanok írnának, akik már használtak ilyet, és nem csak a "kioktató jellegű" válaszok (pl.:ilyen nem létezik!) jelennének meg, mert ez nagyon fontos számomra. Előre is köszönöm.



2014. szept. 10. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 110.000-ért vettem egy gépet kicsit több mint egy éve, ami 130 J/cm^2-tel működik. Ez egy szalonberendezés, tehát nem is otthoni használatra való. Külföldről rendeltem.

Az általad kérdezett gép 5-10 J/cm^2-tel működik, tehát minimum egy-tizenharmad erősségű mint az enyém.


A tapasztalatom hogy az én gépem a vékony szőrszálakat könnyedén elpusztította, de a vastagabb szálakat, amik sötétek, egyáltalán nem.


Ebből arra következtetek hogy a rio sem fogja jobban vinni, ha erősen szőrös vagy, max lelassítja a szőrnövekedést ahogy a legtöbb otthoni készülék teszi.


Megjegyezném hogy 110.000Ft és 9 hónapnyi otthoni szerencsétlenkedés után most három hetente 22.000Ft-ot költök hogy professzionális szőrtelenítésre. hogy a fekete szőrszálakat eltüntessem. Bánom hogy nem a szalonban kezdtem.

2014. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy 3-szor kellett benne lámpát cseréltetni, és most ott vagyok hogy már se garancia, se működő lézer nincs hozzá. További 20.000 Ft-ért vehetnék új lézert hozzá, de nem szándékozom még több pénzt kidobni
2014. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!