Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennap hajat kell mossak....

Mindennap hajat kell mossak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elképesztően gyorsan zsírosodik a hajam, kb már estére igénytelenül néz ki. Sajnos nem tudok olyat játszani, hogy egy hétig nem mosom meg, mivel mindennap közösségbe járok. Most két hónapig nem festettem be, de nagyjából két hete befestettem, azóta még rosszabb..

Szilikonmentes sampont használok, kímélem ahogy csak lehet, de nem segít.



2014. szept. 11. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Zsíros hajtípusra való sampnod van?
2014. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy az étkezéseden kellene változtatnod. Ha tudsz, próbálj ki egy tisztító kúrát és figyeld a változást.


Gyógyszertárban lehet kapni kén tartalmú sampont /Detergens Sulfuratum/ - nekem ez bevált. Vény nélkül kapható és csak kb. 500 Ft! Pakolást is csinálhatsz vele, akkor jobban hat!

2014. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!