Zsíros fejbőr?! SOS

Figyelt kérdés

Zsíros a fejbőröm.. mostanra kezdett a dolog elfajulni, kb két éve tart. Valami brutális, a fejbőrömön egy zsíros, "koszos" réteg van, ami vakarásra lejön (elég undorító). A hajam már a hajmosás másnapján vállalhatatlan. Ez a réteg ami a fejbőrömön van, hajmosás során csak felpuhul, de nem jön le.

Mit tegyek?



2014. szept. 13. 11:51
 1/7 anonim válasza:
Milyen gyakran szoktál hajat mosni?
2014. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Használj szára sampont, és legalább két hétig ne mosd meg. A sampont természetesen jól keféld ki.

Utána se tégy a fejedre mosás után midnenféle kozmetikumot. Elég, ha ecetes vízzel leöblíted.

2014. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: most kétnaponta

#2: ezt már próbáltam a nyáron, és nem jött be :/ talán egy kis javulást észleltem, de miután újra megmostam, hamar visszajött a zsírosodás

2014. szept. 13. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet nem jól mosol hajat

a fejbőrödet közben szoktad dörzsölni, masszírozni az ujjaiddal?

2014. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: igen, szoktam :)
2014. szept. 13. 14:29
 6/7 *Victorique* ***** válasza:
Ez már nem szimpla zsírosodás, mindenképpen fordulj vele orvoshoz.
2014. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lesz, köszi a válaszokat! :)
2014. szept. 13. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!