Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vöröses sötétszőkére festett...

Vöröses sötétszőkére festett hajat befogja a világos barna színező?

Figyelt kérdés

Egy kedves fodrásznő arany-barna árnyalat helyett vöröses sötétszőkére festette a hajamat. Szeretnék visszatérni az eredeti színemre, de a hajamat is szeretném azért kímélni, ezért gondoltam a hajszínezőre. Az eredeti hajszínem közép-sötétbarna, és azért gondoltam, hogy világosbarnát veszek, mert azt mondják, hogy egy árnyalattal világosabbat kell venni annál, amit végeredményként szeretnénk.

(Légyszi ne írjátok, hogy menjek el inkább egy szalonba, mert nem megyek én már fodrászokhoz hajat festetni, annyiszor megjártam, hogy végleg elegem van belőlük...)



#világosbarna #sötétszőke #festéket befogja a hajszínező
2014. szept. 13. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!