Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezüstszőke hajat akarok?...

Ezüstszőke hajat akarok? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

barna a természetes hajszinem (tehát a lenövésem) de most világosszőke vagyok tehát a hossz többi része

NEM akarok fodrászhoz menni mert képtelenek megcsinálni hanem le akarnak beszélni

[link]

[link]



2014. szept. 14. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már elég világos a mostani hajszíned, akkor egyszerűen veszel egy ezüstszőke hajfestéket és egy jó minőségű hamvasító sampont, aztán hajrá. A lenövésedet pedig előtte kiszőkíted, ahogyan szoktad. Gondolom azt sem fodrásznál csináltatod.

Simán befested a hajad, és amikor szükségesnek érzed, időnként megmosod a hamvasítóval.

2014. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig a tőszőkítést csinálta fodrász de midíg sárga volt
2014. szept. 14. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen a hajam mint az első képen. Magamnak csináltam mindig. Simán leszívatom a barna töveket szőkítőpor + 9% oxival, aztán rakok rá venita 10-es színezőt és kész is. Hajmosáskor pedig mindig használok Kallos Florillumot, így nem sárgul vissza.
2014. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszööm szépen

meddig szőkíted?

2014. szept. 14. 19:08
 5/8 A kérdező kommentje:
pontosan melyik venita szinező?
2014. szept. 14. 19:15
 6/8 kyra72 válasza:
Ha nem szeretnél külön szőkíteni, 12-es oxi és Swarzkopf Igora Rojalprofessional 12.11-et rá!Szép hamvas színt ad, és nincs annyi pepecs!
2014. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nekem az sárga lett :(
2014. szept. 28. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez igaz, nem mindenkinek jók a speciális szőkék, a sötét hajúaknak semmiképpen.

Ha a haj megfelelően van előszőkítve, akkor akár a Directions white toner-jével is fehéres lesz a haj.

2014. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!