Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy nő (arcra fiatalos, de már nem fiatal) az ősz hajában világos- / középbarna melírt hord? Egy kis fűszer, ami feldobja az egyhangú őszt? Vagy inkább igénytelen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom elképzelni, még nem láttam ilyet.

Miért nem festeti?

Nekem nem tetszik az ősz haj, 100-ból kb. 1 nő van, akinek jól áll és nem úgy néz ki vele, mint öreg nagymami.

2014. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok minden nem derül ki, milyen hosszú haj, csak őszül (milyen színű) vagy teljesen fehér stb. De én hajlok rá hogy nem mutatna jól, pláne egy ilyen sötétebb szín.
2014. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ParisRose válasza:
Én olyat láttam, h őszülő hajban szőke satír. Egész jól leplezi az őszülést, és jól is áll az illetőnek. Sztem nem igénytelen, meg lehet jól csinálni.
2014. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy vagy maradjon tiszta ősz - ha szép a haj és jól is áll a tulajdonosának -, vagy inkább legyen befestve.

Elvileg nem rossz az elképzelés, de ha nem szépen van megcsinálva, úgy nézhet ki, mintha valaki épp meg akarna szabadulni a festéktől és itt-ott még foltos...

2014. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!