Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért nem használt? (hajvilágos...

Mért nem használt? (hajvilágosítás)

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a citromsavas hajvilágosítást.

[link]

Eredetileg aszkorbinsavval kellett volna (C-vitamin por).De azt olvastam hogy talán ez még hatásosabb és jobban leszívja a festéket a hajról.Egyszer volt befetve a hajam pár nappal több mint egy hónapja sötét barnára ami azóta sokat világosodott de még nem az eredeti.Úgy csináltam hogy kb.1 dl samponba kevertem 3-4 kanál citromsavat,rákentem a vízzel megmosott hajamra majd zacskót,törölközőt raktam a fejemre és 1 órán keresztül rajta hagytam,utánna alaposan lemostam.Talán egy picit világosodott de én többet vártam,legalábbis a többiek akik kipróbálták nekik jobban használt pedig nekik fekete hajuk volt.Miért nem sikerült?Mit rontottam el?Tapasztalatok,akik kipróbálták?Jótanács?(kicsit hosszú lett, bocsi)



2014. szept. 17. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A citromsav és az aszkorbinsav nem ugyanaz, talán ez lehet az oka.
2014. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!