Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani olyan szert az...

Tudtok mondani olyan szert az arcomra, ami nagyon erős hámlasztó hatású?

Figyelt kérdés
Amit csak a pattanárokra szabad kenni mert nagyon nagyon nagyon hámlaszt

#arc #pattanás #szer #hámlasztás #hámlasztó hatású
2014. szept. 18. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
elmész bőrgyógyászatra és írnak fel krémet
2014. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus,lakossági célra nincs ilyen,de biztonságos termék.
2014. szept. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Patikában kapható, kb. 500 Ft egy üveggel.

2014. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Merci Mónika válasza:

Szia.Nekem is voltak problémáim a bőrhámlasztással kapcsolatban.Nagyon sok minden kipróbáltam ,az mellet kozmetikushoz is rendszeresen jártam.Sajnos ideiglenes megoldás volt,mindegyik:)

Magamtól jöttem erre a kezelésre rá,véletlen szerűen.Be vált...

Minden este az arcomon a bőrt,nagyon vastagon bementem hidratáló krémmel,Niveával,rajta hagytam 1-2 h.Ez álltal a bőrőm meg puhult,és vatta korongal,meleg vízzel dörzsöltem le a krémet.1-2 nap elteltével a nem látható miteszerek is maguktól fordultak ki a kezelés alatt.A bőröm 1 -hónapon bellűl simává és puhává vállt.Probáld ki,szerintem biztossan segíteni fog :) Sok sikert :)

2014. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, majd kipróbálom :)
2014. szept. 26. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
sp 20 szalicilsavas 12%-os krém. majdnem 5 ezer ft-ba kerül, vékonyka tubusban van, olyan hosszú, mint a fogrémek, az talán picit hámlaszt.
2014. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!