Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok miteszerre arcmaszkot...

Tudtok miteszerre arcmaszkot vagy valamit?

Figyelt kérdés
Az orromon, homlokomon meg a szám felett tele van miteszerrel es elszeretném tüntetni. Nivea vagy Yves Rocher termék segítene?
2014. szept. 19. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
DM vagy Rossmann boltban vegyél miteszer eltávolító tapaszt! Csak rá kell simítani a bevizezett bőrfelületre és száradás után lehúzni. Kiszedi az összes cuccot teljesen fájdalommentesen! Ettől nincs jobb!
2014. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

HAT.. en is ezzel kuzdok..

KOzmetikus kitisztitja, kinyomkodja oket.

Vagy veszel tonikot tapaszt stb.. de ezek csa 1-2 db-ot hoznak ki. Azaz nincs semmi ami teljesen eltavolitana oket. ( nem tudok rola de 100% hogy nincs:)

Vagy ha nem akarsz ilyesmikre kolteni hazilag elkeszitheted sajat tapaszod: tej+zselatin.. mikroba teszed meg meleg nem lesz felkened es kb 15 percig hag,yod hogy szaradjon utana lehuzod: )

Sok sikert neked is.!

2014. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is gőzölni kell az arcot, hogy kitáguljanak a pórusok. Utána vagy kinyomkodod a mitesszereket, vagy kensz fel házi mitesszer tapaszt. (tej+zselatin) Ez többet ér mint a bolti kencék.
2014. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Nekem nagyon bevàlt a tapasz, az összes miteszert eltávolította, pár használat után a tág pórusaim is visszahúzódtak! A kozmetikus halálra gyötört, napokig vörös volt az arcom, és nem tudta az összeset kinyomkodni. Szóval próbáld ki, mit veszthetsz? :)

2014. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem fog hamar vissza ki újulni?
2014. szept. 20. 00:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem teljesen eltűnt az összes.
2014. szept. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!