Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Mit tehetnék a hajammal?

LePeDő kérdése:

S. O. S. Mit tehetnék a hajammal?

Figyelt kérdés
A baj az az, hogy nagyon-nagyon törik a vége. Gliss Kur sampont és balzsamot használok és hozzá avonos hajvégápolót, de így is olyan mértékben törik a hajam, hogy ha erősebben végighúzom a kezem rajta sok szálnak egyszerűen csak lejön a vége... Nem szoktam pedig vasalni sem... Nem szeretném levágatni, mert így sem túl hosszú. Sőt, igazából szeretnék rajta elég sokat növeszteni, de ameddig ennyire törik ezt sajnos nem lehet kivitelezni. Mit tehetnék vele, hogy jobb legyen, ne törjön és jobban nőjön?

2014. szept. 21. 15:45
 1/2 vörös98 válasza:

a legjobb ha levágatod, és beszélsz a fodrásszal.

most gondolj bele logikusan. értem én, hogy nem akarod levágatni, de amíg töredezik addig nem mindegy? utána ha szép egyenes, akkor utána gondolkozz el azon, hogy tényleg meg akarod e növeszteni

2014. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De már többször levágattam így és ugyanolyan lett végül... Mit tehetnék, hogy akár vágás után jobb legyen vagy jobban megmaradjanak a szép végek?
2014. szept. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!