Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal? (kép)

Mit kezdjek a hajammal? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Mit kezdjek vele, hogy ne legyen ilyen nagy? Ezen annyira nem látszik, itt frissen mosott, de mosás után kb. 2 órával már nagyon száll és semmilyen.Valami ötlet? hogyan ápoljam?

Esetleg milyen színben tudnátok ezt elképzelni?



2014. szept. 22. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
hajhabot használsz? mert ha nem, akkor használj :D nekem is göndör hajam van, amíg a fodrász nem ajánlotta a hajhabot addig nagyon csúnya volt, de már egész szép :) amúgy meg a fodrász nem tudja megritkítani?
2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Használok hajhabot,elég sokat.

ez két héttel a ritkítás utáni állapot.

2014. szept. 22. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
ha egyenesre szárítod nem marad úgy? vagy lehetséges egyáltalán egyenesre szárítani?
2014. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén!Gyönyörű így ahogy van:)
2014. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de ez egyszerűen terribilis! (igen, ez latin.) A göndör haj nagyon kislányos arcot ad,és ha nem ez a célod, ajánlom a következőket: jó minőségű samponnal moss alaposan hajat, ajánlom a wu2-t és a head&sshoulders-t, vagy esetlen egy jó fa vagy baba márkájú sampont. Aztán, hogy könnyebben kezelhető legyen, valami jó balzsam, esetleg go-go vagy ebből is egy baba. Majd ha ezzel készen vagy, egy jó hajolaj a hajvégekre, törölközőszáraz hajra,( én a mollis hajolajat ajánlom.)majd 5-10 perc után öblítsd le. Aztán egy hajvégápoló a hajad puhaságáért és kezelhetőségéért, esetleg egy Avonos vagy egy Gliss Kur. Majd szépen kifésülöd és megszárítod. Ezután (persze ha van megfelelő vasalód.) egy hajvégápoló sprayjel - ismét Gliss kur-t ajánlok - ami meggátolja a hajad károsodását, végig szépen egyenletesen befújod az összes tincsed végét, majd apránként kivasalod. Eztán jöhet a hajhab és egy kicsi lak. Ha pedig rászáradt a lakk és a hab fésüld át még egyszer az egész hajkoronádat és parata! ( ismét latin, elnézést.:D) Remélem tudtam segíteni, és mielőtt valaki azt feltételezi, nem hasból hordom össze az össze hülyeséget, csak a családom 3 tagja is fodrász, így egy kicsit rám is ragadt valami.:D CRP.
2014. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy szép ahogy van! Én a te hajad,szőkés barnába tudnám elképzelni! Nagyon jól állna! :')
2015. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon szep hajad van! barcsak az enyem lenne ilyen. egy percig nem panaszkodnek. *-*
2015. jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!