Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szemránckrém?

Melyik a legjobb szemránckrém?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A shea vaj.
2014. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hyaluron
2014. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 The answer ***** válasza:
La Prairie, Shisseido, Estée Lauder és sok más hasonló kaliberű cég termékpalettáján keresgélnék.
2014. szept. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kozmetikus vagyok és semmiképpen sem ajánlom a divatmárkákat.Csak a márkát fizeted meg,nem azt ami benne van.A lényeg,hogy tartalmazzon öregedésgátló hatóanyagokat,pl Q10,hyaluronsav.C-vitamin stb...és kimondottan szemre való legyen,mert az sokkal tisztább mint egy arckrém és kisebb molekulájúra van gyártva,hogy könnyebben felszívódjon a bőrbe.Sajnos ugye mindenkinek más a bőrtípusa és lehet,hogy itt ajánlanak neked valamit,de nem biztos,hogy tényleg az a megfelelő számodra.Érdemes egy kozmetikus segítségét kérni a bőrtípusod megállapításában,így könnyebben fogsz tájékozódni a krémek között.Remélem tudtam segíteni!
2014. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 The answer ***** válasza:

T. 4-es!

A legjobbat kérdezte, ezért írtam ilyen drága termékeket. Egy termék ára pedig azért korrelál annak minőségével, még ha nem is egyenes arányosság van közöttük.


Egyébként egyetértek, érdemes kozmetikus véleményét kikérni.


A molekulamérethez annyit jegyeznék meg, hogy az nem gyártástechnológia kérdése, minden anyagnak megvan a rá jellemző adott molekula összetétele és mérete (pl: E-vitamin molekula, glicerin, koenzim Q10 molekula, etc.). Az más kérdés, hogy a krémek összetevőit a gyártók határozzák meg.

2014. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na hát sajnos a kémia részből sosem voltam jó,de annyit tudok,hogy különbség van egy szemránckrém meg egy nappalikrém molekulamérete között.Sajnos igen,biztos drága krémből van nagyon jó is meg nagyon rossz is ugyanúgy mint az olcsóbb krémekből.Ezért mondom,hogy ki kell tapasztalni kinek mi jön be.Pl amit normál bőrre ajánl az avon az nekem túl zsíros. Köszi a javítást utolsó válaszoló! :)
2014. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat.
2014. szept. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!