Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Angliában milyen drogériában...

Angliában milyen drogériában lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy elköltözöm Angliába munka miatt több hónapra, és ritkán tudok csak hazajönni a távolság miatt is. Azoktól kérdezem főleg, akik kint élnek vagy jártak már ott, hogy milyen drogériákban lehet ott vásárolni kozmetikumokat, piperéket? Vagy van ott is dm és Rossmann? Az utóbbi két drogéria lánc német, azért is jutott eszembe, hogy nem biztos hogy ez a fajta két bolt megtalálható. Vannak bizonyos saját márkás termékek, dm-es és Rossmann-os is, amik csak tőlük vált be és kizárólag azt használom. Az Ilcsi termékekre fel vagyok készülve le kell mondanom, hisz az magyar olyan nyilván nincs kinn (vagy betárazok), de ilyen hogy Alverde vagy Alterra nem biztos hogy nincs.


Szóval van-e ott dm és Rossmann, vagy milyen drogéria lánc található ott?


Mielőtt esetleg valaki leszólna, nyilván vannak más fontos dolgok a külföldi kint tartózkodással kapcsolatban, de mivel nő vagyok, igényes, nekem az is fontos hogy kint is tudjak gondot fordítani magamra, a nekem jól bevélt termékekkel (főleg hogy érzékeny is a bőröm, az agyon illatozott vackokat rühellem), nem szeretnék olyan lenni, mint azok a nők akiket itt is gyakran emlegetnek hogy elhagyják magukat és a koruknál idősebbnek néznek ki(és ez nemcsak pénz kérdés az igényesség, az említett márkák nem számítanak olyan drágának).


Köszönöm annak aki kulturáltan válaszol!



27/N



2014. szept. 23. 22:21
 1/10 Csillu17 ***** válasza:
The Body Shop-ot pl úton utszelen fogsz találni. :)
2014. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossmann meg dm szinte biztos, hogy nincs.

Van Boots, Superdrug. Ott is egész biztos kaphatók natúrkozmetikumok.

2014. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem mondani, hogy Londonba költözöm. Bizti ott sincs dm és Rossmann? :( A boltoknak illetve márkáknak amiket mondtatok, utána nézek, habár a Body Shop-ról hallottam és nézegettem is őket itthon, de kicsit drágállottam őket és a hatásukról se tudok semmit, jót tennének-e nekem.
2014. szept. 24. 09:57
 4/10 anonim válasza:
100%

Én kint a Bootsba szoktam menni, ha olyasmi kell, ami drogériát kíván.


Én sem találkoztam még dm és Rossmann üzletekkel kint, persze ez nem jelenti azt, hogy egyáltalán sehol nincs. (Bár rákerestem neten és nem dobott ki egy használható találatot sem...)

2014. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebben a Boots drogériában amúgy milyen márkájú smink termékeket lehet kapni?
2014. szept. 24. 12:04
 6/10 A kérdező kommentje:
És Müller, Douglas és Marrinoaud van kint Londonban?
2014. szept. 24. 18:36
 7/10 anonim válasza:

Müllerről, Marrinoaudról és Douglasról sem tudok. (Utóbbi 1000%, hogy nincs, mert a neten sem írják, hogy UK-n belül lenne, Müllerről és Marrinoaudról viszont ennyi infót sem találtam. Vagyis gyanúsan ezek sincsenek.)


A Bootsban van mindenféle nemzetközi márkát találsz (pl. MaxFaktor, Rimmel, Astor, stb.). Ezen felül is gondolom akad más egyéb "ismeretlen" fajta is. Ilyesmiket nem szoktam venni meg nézegetni, az az igazság, de el szoktam menni az állványaik előtt az üzletben.

2014. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Miike válasza:
A Boots-ban számos terméket lehet kapni, olyat is, mint otthon. Én speciel ezt onnan tudom, hogy egy fontosabb raktárában dolgozom. :D Továbbá a Boots nagy népszerűségnek örvend.
2014. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Például miket? Felsorolnád ha szépen megkérlek? ;)
2014. szept. 25. 21:30
 10/10 Miike válasza:
A 7-es válaszoló már felsorolt néhányat. Tulajdonképpen minden olyan termék megtalálható, amelyek a szerte a világon. De a legjobb, ha benézel a Boots online webshopjába. [link]
2014. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!