Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárítóhoz segítség?

Hajszárítóhoz segítség?

Figyelt kérdés

Szeretnék hajszárítót venni, de olyat, ami hasznos.


Most van itthon egy ilyen tingli-tangli béna, ami semmit nem szárít, fél óra után is nedves a hajam. Épp ezért nem is szárítom, csak hagyom, hogy megszáradjon.


De a múltkor esett az eső, teljesen eláztam, és a munkahelyemen a kézszárítóval szárítottam meg a hajam. Annyira tetszett, hogy olyan jó erősen fújta, és hiába volt meleg a levegője, nem lett szénakazal a hajam.


Tudtok ajánlani igazi, jó, erősen fújó hajszárítókat? Nem kell hozzá semmi flanc meg extra fej.



2014. szept. 23. 23:45
 1/3 Nati76 válasza:
Nekem Remington-om van már legalább 8 éve(nem emlékszem már típusára). Meg vagyok vele nagyon elégedve.
2014. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél magasabb a W szám, annál erősebb. 2000W körül már erősnek számít egy hajszárító.
2014. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, amit írtak előttem, azzal egyet értek, de hozzátenném még azt, hogy fontos az is, hogy lehessen a hőmérsékletet szabályozni a hajszárítón.
2014. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!