Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Durva hajhullás? 17/L

Durva hajhullás? 17/L

Figyelt kérdés
Mindig is szépen tudtam hullatni a hajamat.De most,ha fésülködöm,hajatmosok,hajmosás után fésülködöm,vagy akármikor máskor,a hajam csomókban hullik,éés jó nagyban.Ma is egyszerűen csak odanyúltam a fejemhez,és 2 kisebb csomót is kiszedtem.Egyébként hosszú hajam van,kb. derékig érő.A nyáron voltam kétszer is fodrásznál,de csak rövidebbre vágás,frufruvágás miatt,és saját sampont,(Baba sampon zsíros hajra) vittem.Sokféle allergiám van,és még mást nem kísérleteztem ki.Amikor előjött rajtam,semmiféle sampont nem bírtam.Használok egy balzsamot,de azt csak időnként teszem a fejemre,hajmosásánál(hetente egyszer szoktam hajat mosni,legfeljebb kétszer).

2014. szept. 26. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ártana meglátogatnod egy orvost teljes kivizsgálásra, mivel a hajhullásnak rengeteg oka lehet.
2014. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!