Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos szőke a hajam, ha...

Világos szőke a hajam, ha befestem fekete kimosható festékkel, akkor teljesen ki fog jönni?

Figyelt kérdés
A mostani hajszínem is festett, az alja szőkítve van, de kb 10centi meg csak befestve a legvilágosabb festékkel, az eredeti hajszínem középszőke. Ki szeretném próbálni a fekete hajat, de a rendes hajfesték nagyon károsítaná, ezért gondoltam a kimoshatóra... egy idő után megint szőke lenne, vagy csúnya színe lenne?

2014. szept. 27. 06:54
 1/3 anonim válasza:
hajszínező elvileg kimosható,az nem marad meg,hajfesték kérdésesebb. Olyan is van ami pár alkalom után mosható ki rendesen. Mennyire kívánod tartósra?Ha nem hajszínező,akkor viszont biztos hogy utána már nem lenne az eredeti hajszín,főleg szőkét feketére...utána már nem lesz olyan
2014. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tartós hajszínező nem jön ki teljesen a hajból, csak 2 mosás után szürkére kopik, és egyre fakóbb lesz... csak az kopik ki ami 4-6 mosásig tart, de az meg már egy hajmosás után rémes színű lesz, szóval nincs értelme.
2014. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ha csak fújós festéket az jó? Vagy attól ragadni fog a hajam? Csak kíváncsi vagyok, hogy milyen lenne feketén a hajam, ha szörnyű lenne, akkor inkább olyan kéne ami hamar kimosható... (általában minden szín jóláll nekem, most nem nagyképűségből, csak volt már kb mindenféle színű hajam)
2014. szept. 28. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!