Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusok ti milyen gyártó...

Kozmetikusok ti milyen gyártó termékeivel dolgoztok? Kérhetek véleményt is, és elérhetőségét a termék gyártójának vagy forgalmazójának?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilcsi termékcsaládot szokták használni!!!
2010. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

www.ilcsi.com

Bocsi ha írok, mivel én nem vagyok kozmetikus.

A kometikusom ilcsi termékekkel dolgozik és azt monta, hogy nagyon sokan azért nem mernek ezzel a termékkel dolgozni, mivel natúr kozmetikuok,ezért nincsen benne tartósítószer és 9 hónap a termékek szavatosséga, így aztán nagyon jól meg kell gondolni, hogy milyen termékből mennyxit rendel, mert ha nem tudja x idő alatt elhasználni vagy a vendégeknek eladni, akkor megavasodik.

Ugyanakkor 2 hetenként lehet csak termékeket rendelni, DE azt meg kell mondani, hogy kiváló termékek,ennél jobb talán nincs is a piacon, nagyon széleskörű a választék, és nagyon sok bőrporblémára nyújt megoldásokat a termékcsalád.

Viszont aki ilcsi referencia kzmatikus szeretne lenn,azaz ezel a termékekkel akar dolgozni, annak ilcsi tanfolyamokon kell résztvennie, képeznie kel magát,hogy megtanulja, milyen termékkel és kezeléssel milyen bőrporblémákon lehet segíteni.

És a saját véleményemet elmondanám. Én egy kb. 15000 lakosú városban élek, több kozmetikus is van , de csak egy olyan aki Ilcsi termékekkel dolgozik és az ismerőseim, barátaim közül nagyon sokan a kozemtiusomhoz,járnak, aki Ilcsivel dolgozik, azon kívűl ahogy észrevettem nagyon-nagy a vendégköre, nagyon sokan járnak hozzá , tavasztól egészen ősz eleéjig teljesen be van táblázva. Viszont van egy másik kozetikus, aki GIGI termékekkel dolgozik, hozzá csak sminkeltetni szoktam menni, de ahgy észrevettem nála azért nincs akora forgalom.

Szóval a lényeg, ahogy én magam is, mások is azért menek a kometikusomhoz, mert Ilcsivel dolgozik. A vendégek szeretik a termékeket és bizony szoktak is venni a kozmetikustól, ahogy én is.

Én is az Ilcsi miatt keztem oda járni és azóta a termékeket is használom és nagyon sokat segített nekem.

2010. jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat, az Ilcsiben én is gondolkodom, de eléggé nagyok a cégnek az elvárásai a kozmetikussal szemben. De én is jó termékeknek tartom, pont amiatt, hogy természetes alapanyagokból, tartósítószer nélkül készülnek.
2010. jan. 24. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs túlzottan nagy elvárásai a cégnek, csak annyi a kikötés, hogy Ilcsi tanfolyamokat kell elvégezni, ami abban segít, hogy jobban megismerd a termékeket, azok összetevőitm hatásait és hogy melyik készítmény milyen bőrproblémára jó.

Hidd el megéri,én is az ermékeke miatt járok a kozmetikusomhoz, és nagyon sokvendég, köztük én is, rendszeresen veszek tőlle termékeket, és otthon használom, mert bevált és segít.

Az emberek nagyon szeretik az Ilcsit,mert nagyon jó termékeke. Keress fel egy Ilcsis kozmetikust és kérdezed meg, vagy ha kérédsed van, írj a honlapon lehet infot kérni.

Hidd el, egy idő után nagyon is megtérül az Ilcsi termékek ára.

Egyébként ahoé án élek Békés megyében, amint a honlapon is lehet látni, összesen 4 Ilcsis referencia kozmetikus van az egész megyében, már akik hivatalosan icsivel dolgoznak. Szóval ilyen szempontból előnyben vannak ezek a kozmatikusok, bár nagy a konkurencia.

De te tudod :)

2010. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy a 2 vűlaszoló voltam :)
2010. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meggyőztél. Utána fogok járni komolyabban az Ilcsi referencia kozmetika kérdésnek! Szia, szép napot:)
2010. jan. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!