Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy döntsek a hajammal...

Hogy döntsek a hajammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, majdnem hátközépig érő hajam van. Nem is vastag de sem vékony szálú. Kiskoromban világos szőke hajam volt, és most az eredeti az a sötét szőke(szőkés barna) semmilyen hajszín.

Júliusban befestettem világos szőkére, viszont már nő le, és kezd csúnya lenni és döntenem kéne hogy mi legyen. A festék szőke színe eléggé kifakult így a haj egészét átkéne festenem ami ilyen lenne:

[link]


nagyon tetszik ez a szín is, de nem tudom hogy még mennyi festést bírna el a hajam, mert alapból száraz a hajtípusom

Gondolkoztam azon hogy ilyen világos szőkés barnára festeném fodrásszal de úgyh az eredeti sötét szőkéből indulna fölülről nagyjából ezzel a színnel és úgy mint a képen (hogy ne legyen csúnya ahogyan nő le)


[link]


mert eddig úgy terveztem hogy még 1× világos szőkére átfestem, és utána vissza, de nem tudom.. szerintetek? nektek melyik változat tetszik jobban?

kék szemem van és világos bőröm ha ez számít

19L


2014. szept. 27. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ombréra fesd!
2014. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerinte mehet kicsit sötétebbre és hamvasabbra :)

Ne legyen ombre... mindenkinek olyan van,unalmas,semmi extra.

2014. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!