Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vastag a szemöldököm!...

Nagyon vastag a szemöldököm! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 cm vastag, semmi formája sincs, és nagyon sötét fekete...kiszeretném szedni, de csak picit, hogy még természetesnek nézzenn azért ki,...van vmi ötletetek mivel szedhetném ki? És folyton vissza fog nőni?? (lány vok)
2010. jan. 21. 18:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

heh jézusom háth kiszedeted..

veszel magadnak csipeszt sokszor szeded és utána naon ritkán fog nőni!!! minden este egy kicsit szedel magadnak és kész

2010. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
kor???
2010. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyél el kozmetikushoz;) Egy lánynak nem szép a vastag szemöldök:D

És igen, természetesen vissza fog nőni :DDDD

Én is hetente járok gyantáztatni ;)

13/L

2010. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én 14 éves korom óta szedem (most 29 éves vagyok) és soha nem volt vele gondom. Bármelyik drogériában kapsz pár száz ft-ért szemöldökcsipeszt. Ha először szeded, kend be valami krémmel vékonyan, és fontos, hogy feszítsd ki a bőrt, úgy kevésbé fog fájni. Ha sokszor csinálod, szinte egyáltalán nem fog. És nem nő az vissza olyan gyorsan, hogy nap teher legyen a kiszedegetés! :) Ezt magadnak is meg tudod csinálni, nem muszáj kozmetikushoz menni.
2010. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a kozmetikus max 1000 ft-ért formára szedi neked, és neked onnan márcsak igazítanod kell, és mindig jólesz.

ha mostcsinálod először magadnak, nagyonnagy valószínűséggel elfogod rontani:D az elsőt 80%-ban elrontják akik saját maguk csinálják.

2010. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

jézusatyaúristen te hány éves vagy? 10?

bocs az offért de....áh

am igen szedd ki...

2010. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
13 éves vok, és a két szemöldököm között rendszeresen kiszedem, csak még formára nem szedtem ki. most akarom majd :)
2010. jan. 22. 08:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Magadnak NE szedd ki! Tényleg a legtöbben elcseszik (nekem is volt egy próbálkozásom, elég katasztrofális volt:D).

Kozmetikus kb 500-600ft-ért kiszedi, utána már meg lesz a formája. Mond neki, h nem szeretnél vékonyat, csak kicsit rakja rendbe. Mikor kinő pár szál, akkor kiszeded:)

2010. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt csak azért linkeltem, hogy mutassam hogy a vastagabb szemöldök is lehet szép csak formára kell szedetni! Én a helyedben valami ilyat hagyatnák, hisz még fog formálódni az arcod majd akkor még igazítathatsz rajta...szerintem a linkemen egy nagyon szép szemöldok van...amúgy!

2010. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!