Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esetleg valakinek egyéb...

BlackDahlia kérdése:

Esetleg valakinek egyéb tapasztalata az otthoni lézeres szőrtelenítő cuccokkal? Rio és társai?

Figyelt kérdés

Nekem ezt írta egy kozmetikus ismerősöm, ez msot tényleg így van?

"Sajnos azt nem tudom, hogy a lakossági lézerek hatásosak-e. Nem ismerem, de nekem fenntartásaim lennének. Tulajdonképppen a szörtüszőket kell működésképtelenné tenni, és a professzionális is csak 5évet garantál, abban az esetben, ha nincs semmilyen hormonális változás. Volt akinél 1 év után ugyanolyan erős lett a szőr növekedés."


most akkor ez csak pár évre szünteti meg a szőrtüszőműködést vagy most miiiii?! Nem értem..

Vagy ismertek valakit, aki végre fenntartások, ködösítés és üzleti hátsó szándék nélkül bemondja a farnkót?

Hogy érdemes e befektetni egy ilyenbe, és ha igen, melyikbe?

Valaki, szambádi, help, i need the truth!! :)


2014. szept. 29. 23:27
 1/1 A kérdező kommentje:
... és még azt elfelejtettem, hogy melyik a jobb, a villanófényes, vagy a lézeres otthoni gép, ha már itt tartunk...?
2014. szept. 29. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!