Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Drót hajam van ami göndör,...

Drót hajam van ami göndör, milyen frizura állna nekem jól? F/21.

Figyelt kérdés
Drót hajam van és göndör, sötét barna a hajszínem. Kicsit már "mikiegeresedem". Eddig mindig rövid hajam volt, mert könnyen korpásodok sajnos, ezért nem próbáltam ki újabb frizurákat. De mivel 21 éves vagyok, úgy érzem, hogy mára már kinőttem belőle. Nem tudom, hogy ebben a szakmában számít a magasságom és súlyom, de 175 cm vagyok és 56 kg. Fiú/21. :) köszi előre is :)

2014. okt. 3. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon jól nézhet ki *-*!!!

Gondolom nem szeretnéd vasalni vagy ilyesmi, vannak tartós egyenesítések. Rengeteg varriáció van! Göndör hajat is teljesen átlehet alakítani. Sok féle wax van és fixálók.. Itt egy link is: [link]


Nem tudom milyen hosszú lehet a hajad, de még egy link:



[link]


Azt hiszem sok minden jól állhat, de az arc is fontos szerepet játszik. A fodrász lenne a legjobb választás! Én ezt választanám. Nem tudtam valami sokat segíteni..

2014. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!