Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót/hajgöndörítő...

Milyen hajvasalót/hajgöndörítőt ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon vastag szálú a hajam, nem túl egyszerű kiegyenesíteni/begöndöríteni... Egyszer kipróbáltam gy olcsóbb hajvasalót/göndörítőt de nagyon kiszáradt tőle a hajam, és nem is vasalta ki/nem göndörítette be... Pls help me!!! A válaszokat előre is köszi!

2014. okt. 3. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Remington Pearl Wand kúpvasam van göndörítésre, eddig a legjobb amit próbáltam. Hajvasalót nem használok, alapból is egyenes a hajam.
2014. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ga.ma márkájú hajvasalóm van már vagy 7 éve. Tökéletesen működik még mindig.

Valami ilyesmi: [link]

Bár nem tudom már a pontos típusát, lehet pont olyat nem is lehet már kapni.


Tökéletesen vasal, pedig nekem is vastag szálú, erős, sok hajam van. Göndöríteni is ezzel szoktam.


De azt azért tudni kell, hogy minden formázó valamennyire árt a hajnak, nyilván gyorsabban törik, ha rendszeresen vasalod.

Mondjuk nekem napi szintű vasalással is sikerült megnövesztenem.

2014. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy azért eléggé igénybe veszi a hajat a formázás de nem mindegy, hogy milyen szinten...
2014. okt. 3. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Mindenesetre azt a márkát ami írtam, tudom ajánlani. Drágának drága, de úgy tapasztaltam, hogy megéri a befektetést. Anno a fodrászom ajánlotta, nekem bevált.
2014. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!