Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jumbo braid és Kanekalon haj...

Jumbo braid és Kanekalon haj mi a különbség? Melyik a jobb? Többi lent

Figyelt kérdés

haliho, ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni.szavazok mindenkinek.


1.100g 120cm ugye az elég-e a hajra,tresszelt-e

2.Ha tresszelt meglehet-e csinálni csatos póthajnak.

3.Mennyire látszik műnek? Mik aszépség hibái?

4. Jumbo vagy Kanekalon?

5.Láttam képeket róla,hogy egyenes,de olyat is,ami ilyen hullámos és béna.Most ha rendelnék az afrolineról akkor ott egyeneset kapok?



2014. okt. 3. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőm volt. A jumbo picit durvább tapintású, műanyagosabb, viszont teljesen egyenes. A kanekalon puhább, nem olyan mű tapintású viszont rettenetesen kócolódik, ha póthajnak akarod.

Amire én figyelnék: mindkettőnél nagyon színfüggő, hogy mennyire látszik műnek! Láttam mindkettőben olyan árnyalatot, amiről ordított hogy mű, nagyon fényes volt, úgy tört rajta a fény ahogy igazi hajon nem szokott. De volt olyan árnyalat ami nagyon szép volt. Igazából szerintem be kellene menned élőben megnézni (első alkalommal én is bementem megnézni pont ezért), nagyon segítőkészek a csajok, és mivel fodrászok is, ezért biztos tudnak neked segíteni. Amúgy amit én tudnék tanácsolni, válassz hűvösebb árnyalatot, olyat ami nem fénylik, nem csillog úgy, hanem inkább matt. Ha még van kérdésed írj:)

2014. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah amit elfelejtettem, a kanekalon kevesebbnek tűnik pont azért mert vékonyabb, én abból inkább 2csomagot vennék, bár attól függ milyen hosszú és milyen sűrű a hajad. Ezt a két fajtát amúgy csak nyersen lehet venni, középen összegumizva, de kezeletlenül. Tresszelve vagy tincsezve csak a futurát (ezt lehet vasalni is hiába mű!), vagy az igazi hajakat árulják.
2014. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaid ment a + :))
2014. okt. 4. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!