Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A TopShop-ban reklámozott...

A TopShop-ban reklámozott celluless nevű narancsbőr elleni új vákuumos készülék használatáról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A Topshop mindent feldícsér ott ne vegyél semmit parasztvakítás az egész...

A narancsbőr állítólag 10 nap alatt el lehet tüntetni, ha minden nap 10 percig intenzíven csipkeded a problémás területet. (Ne húzd meg a bőrt, csak csípkedd)

2008. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát jó lenne, ha egy kis csipkedéstől eltűnne... Sajnos nem ilyen egyszerű. Nekem van ilyen készülékem, tavaly nyáron vettem. Az első 2-3 hétben naponta használtam, majd egyre ritkábban, ősz óta pedig a dobozában van a szekrényben. Nem igazán tapasztaltam változást a használat alatt. Picit kipirosodott a bőröm tőle. Esténként fél óráig használtam. Lehet hogy ha tovább használom, akkor lett volna eredménye. Csak sokszor ahhoz sincs kedvem, hogy nekiálljak még lefekvés előtt ezzel szórakozni. Mostanában inkább sportolok és méregtelenítő teát iszok, hátha annak jobban lesz hatása.
2009. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!