Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves fiúnak az alapból...

15 éves fiúnak az alapból fekete hajat véglegesen átlehetne festeni?

Figyelt kérdés
Csupán az "ecset" formában áll jól a hajam ezzel a színnel. Én sokkal jobban szeretnék valami vilagosabbat, pl szőkét, vagy világos barnát. Szem színem barna, a szemöldökom fekete. Ha átfestem a hajat fodrásznál, akkor a szemöldökom is át kellene?
2014. okt. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Át kéne igen

Hidrogénnel lehetsz szőke

de a festés nem végleges

havonta-kéthavonta kell

2014. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem tudod, mibe akarsz belekezdeni. EGY hajfestés nem végleges, ahogyan nő a haj, a töve az eredeti színű lesz. 4-5 hetenként a tövét festeni kell. Állandó odafigyelés, állandó költség, és állandó vegyianyag a fejen. Nem ajánlom. Az ecset divat is elmúlik, akkor mit fogsz csinálni?
2014. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hidrogénnel szépen át lehetne festeni? Sok ismerősömnek is Át van festve. De a tövét nem lehetne pl leszivassal?
2014. okt. 4. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
hidrogén a színét veszi ki, azt még festeni szokták. És ahogyan nő, megint az eredeti szín lesz a tövén.
2014. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szőkíteni nem könnyű a sötét hajat. Alapból elsőre le kell szívatni, akkor lesz csibesárga, utána kell befesteni normális szőkére. De mivel a haj nő, és ha 1 centi lenövésed van akkor már ramatyul néz ki, így kb 2-3 hetente újra le kell szívatni a tövét és festeni. Én is szőke vagyok, de nagyon utálom hogy 2 hetente ezzel kell vacakolni. És igen, a szemöldököt is kell, az egy fokkal rosszabb, nehezebben lesz normális színe. Barna szemhez nem is igazán áll jól a szőke haj, szóval én azért sem ajánlom.
2014. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mit meg nem adnék hogy fekete hajam és szemem legyen.....


20/f

2014. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!