Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás után maraft barna...

Cintikeke kérdése:

Pattanás után maraft barna foltokat el lehet tüntetni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom hogy egymillio ilyen kérdés van de sosem találtam normális választ.

A mellkhasom tele van pattanás után maradt foltokkal (ezek olyan 1honapja vannak meg) Azota nem tudok egy kivagott ruhadarabba se járni mert nagyon csunya..

Eltudnám tüntetni valami kremmel?

Vagy esetleg hàzipraktik?


2014. okt. 4. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz. Amit nekem felírt, az segített.
2014. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem szeretnek borgyogyazhoz menii...

valami kremet nem tudsz nekem mondani?:)

2014. okt. 4. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak vénnyel kiválthatót :S
2014. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Citrommal kenegesd, az kifakít minden bőrelváltozást. Arra vigyázz, h gyulladt részre ne kend, mert azt szétmarja, de a pigmentfoltokra nyugodtan mehet. :)
2014. okt. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én tudok! : ) hasonló problémával küzdöttem én is.

hegekre, foltokra jó az AHA sav. pl.

paula's choice 8% aha

anaconda 10% aha

2000 ft körül vannak, a paulásból van kicsi kiszerelés, az kerül ennyibe. ezek mellé, ha nap éri a bőrödet, kell rá fényvédő, mert ez a sav vékonyítja a bőrt, olyan mint egy bőrradír, csak kémiailag szedi le a felső réteget, nem dörzsöléssel. a kémiai hámlasztásról olvashatsz a krémmánia blogban, valamint a szepsegreceptek.hu oldalon is, sok jó tanács van. c vitamin tartalmú szérumok, krémek is hatásosak lehetnek. nekem az arcomról és a mellkasomról szépen halványítja, rendszeres használattal el is tüntette a foltokat. én nagyon ajánlom. : ) 24 L

2014. okt. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aha savas hámlasztás vagy kozmetikus is csinál mikrodermabráziós kezelést. Nekem nagyon sokat segítettek.

De valami erősebb bőrradír is jó, csak azt ne használd heti 1-2nél többször.

2014. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!