Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten a belvárosban...

Budapesten a belvárosban van-e olyan szépségszalon, ahol teljeskörű kezelést (kozmetikai, fodrász, műköröm) lehetne venni valakinek ajándékba? Vagy kupont, ajándékkártyát?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet szeretném meglepni, ő még sose volt olyan igazi szépségszalonban ahol mondjuk egy ilyen "wellness" nap keretében mindenféle kezelést kaphat.


Bár ilyet még csak szállodában láttam, de olyanra gondolok, hogy egymás után masszázs, kozmetika, fodrász, műkörmös és lehessen lazítani kicsit közben.

Igazából megígértem neki h ketten megyünk el, és majd keresek (de sajnos eddig nem találtam). Viszont a sors úgy hozta h külföldre megyek a szülinapjára viszont azért meglepném egy ilyesmivel, de ehhez kéne egy hely ahol vmi ajándékkártyát lehet venni, vagy kupont. Tippek?


2014. okt. 6. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!