Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tűnhet egésségesnek a hajam?

Hogy tűnhet egésségesnek a hajam?

Figyelt kérdés
Göndör, így össze vissza áll. De ha kivasalom, akkor is nem szép egyenes, leomló, hanem drót. Mivel ápoljam? Az is megteszi ha csak egy két napra lenne az.

2014. okt. 7. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A linkben a csaj 50 féle cuccot használ, és mész hajszárítózik is. Ha én hajszárítóznék körkefe nélkül, egy seprű lenne a göndör hajamból. Szerintem neked kell felfedezned és próbálgatnod, hogy mi a jó neked. Plusz a linkben lévő csajnak a brutálgöndör típusú haja van, aminek azért van súlya. Nehezen tudna szétállni, pláne ennyi kence után. Egy kevésbé göndör haj viszont tud szállni és szétállni rendesen.


A hajvasalást talán nem csinálod normálisan. Kensz előtte hajolajat a hajadra? Egyébként én letennék magáról a vasalóról. Tanuld meg a körkefével való egyenesítést. Menj el fodrászhoz, kérd meg, hogy szárítsa be a hajad egyenesre, és közben figyelj és tanulj.

2014. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene egyenesítenie? Miért ne hagyhatná göndören? Meg kell tanulni kezelni a göndör hajat.
2014. okt. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Persze, mondhatod, hogy ne egyenesítse, de viseltél Te már göndör hajat? Nem lehet csak úgy szimpla DM-es termékekkel elérni egy szalonszépségű hajat. Én göndör vagyok, és iszonyat ritkán áll szépen. Teljesen más az állaga, és a legenyhébb párától is szétszöszösödik az egész. Ha egyenes hajjal jobban érzi magát, tanuljon meg rendesen egyenesíteni. Persze néha szüneteltetni kell a dolgot.
2014. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mivel az én hajam is göndör, ráadásul az a fajta, amivel minden reggel meló van, ha utcára akarok menni. Ki tudom száritani egyenesre, de a reggeli párás időben elkezd visszagöndörödni, és a hajam helyén egy csomó vattacukor marad. Ha pedig göndören hagyom, akkor minden reggel vizezni kell, habozni, igazítani, hogy szép legyen, és ne vattacukor.

Aláírom, hogy drogériás cuccokkal soha nem lesz olyan az eredmény, de a professzionális termékek nem olyan drágák, hogy ne lehetne beszerezni őket. Ráadásul ezekből kevesebb kell, így tovább tartanak, a vége pedig az, hogy összességében majdnem olcsóbbak, mint a drogériás.

2014. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!