Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Ha megmosom a hajamat, már egész jól néz ki (kezd hasonlítani arra, amilyenre vágattam augusztus végén), nem is lapul le, sűrűnek néz ki. Reggelre viszont lelapul, és a frufrum összeáll több cafatba. Ha kifésülöm akkor "lenyalódik" és nem is fog úgy néz ki, valamint tisztára olyan lesz, mintha ritka lenne borzasztóan. Nem értem. Teljesen pánikba vagyok esve. Milyen sűrűn szabad hajat mosni? 2 naponként muszáj mosnom, mert bezsírosodik, illetve hajlakkot is szoktam használni. A frufrumnál kb. 13cm, többi részén kb. 10cm, hátul jóval rövidebb. 18/F

2014. okt. 9. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz sampont használsz. Időnként érdemes lecserélni amúgy is, mert hozzászokik a haj.
2014. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Világos zöld Schaumát használok, mit ajánlasz akkor?
2014. okt. 9. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen másmilyet próbálj ki :)

Én szinte minden vásárláskor más sampon balszam kombót veszek a derékig érő hajamhoz, ami iszonyat dús, és három napig semmi zsírosodás, kiengedve tudom hordani, utána kell csak összekötni :) keress a polcokon másikat ami tetszik, én pl. a Pantene aqua lightot ajánlom:)

2014. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!