Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől maradhatnák barna egész...

Mitől maradhatnák barna egész évben? Fehér bőrü vagyok, nyáron sok napozásal barna leszek de miest eltünik a nap az én barnaságom is!

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Helyesírási szótár olvasásával kezd.
2010. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a sárgarépa fogyasztásával vagy szoli:)
2010. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bizony,szoli,bár akkor már 40évesen 60nnak fogsz kinézni.én csak akkor szolizom ha vmi nagy esemény van kilátásban.pl utazás,farsang, szülinap.egy évben kb 3 3szor vagyok barna de mértékkel,mert félek a káros sugaraktól. aztán inkább önbarnítózom,de abban is lehet biztos vmi káros,van amelyiktől kipattogzom!amúgy eddig a legjobb a By Nature.napbarnítottság 20-30perc alatt!igaz drága,most 2500,de 3500lesz.lefújnak,megszárítanak aztán 8h múlva lefürödhetsz és kb 4-5napig szép barna színed van.nekem legalább is az 5.napon már igencsak kopott..a 7-14napos hirdetés elenére...na mind1,barátom anyukája is fújással foglalkozik:D
2010. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
-3 utolsó vtam
2010. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!