Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orromon elég sok mitesszer...

Az orromon elég sok mitesszer van. Hogyan tüntethetem el őket otthon? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Kend be az arcodat krémmal, majd kamillás gőzzel jól gőzöld ki, töröld szárazra és steril kendővel nyomd ki a miteszereket. Ezutá nyugtató pakolást tethsz rá, ha nincs , akkor tonikkal kezeld le, ami öszehúzza a pórusokat.

Az olyan krémek vagy tonikok, amit reklámoznak vagy ré van írva, hogy eltávolítja a miteszereket, szart sem érnek. Csa azért írják rá, hogy vegyék.

Nem is értem miért dőlnek be ennek ennyien, tisztelet a kivételnek. Ha rendszeresen így karbantartod az arcodat, akkor szép lesz.

Ez a nagykezelés amit leírtam, de persze kozmetikushoz is elmehetsz nagykezelésre.

2010. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nekem arcradírral sikerült, amit zuhanyzáskor egy nem használt fogkefével beledörzsöltem. sokkal szebb lett:)
2010. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
arcradír de sztem megéri elmenni kozmetikushoz
2010. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nivea visage young arcradírtól nekem jobb lett, szebb a bőrőm, elég szembetűnő, hogy mennyivel kevesebb mitesszerem/pattim van.. csak nagyon szárad már tőle a bőröm ezért kell hidratáló is:S.. Igazából szerintem örökre eltűntetni úgyse tudod, mert ezek a mitesszerek belülről jönnek, meg a pubertás korral jár.. [bocsi, ha nem tizenéves vagy, csak ált. ők írnak ide]

a kozmetikust meg én nem ajánlom:S... nagyon drága, utána két napig nem mész sehova mert úgy szétnyomkodja az arcod, hogy úgy nézel ki mint akinek nagyon eldurvult bárányhimlője van, ha szoláriumozol utána fehér leszel mert annyi mindent ken az arcodra, külőnböző radírozókat meg minden, hogy teljesen elüt majd az arcodtól a tested... és teljesen nemtűnteti el a kozmetikus se... Egyébként az is rengeteget számít, hogy amennyire tudsz egészséges életmódot élj, mert mint mondtam ezek belülről jönnek. remélem segítettem.

2010. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!