Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, aki csipesszel tünteti...

Lányok, aki csipesszel tünteti el a bajszát, az pontosan hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mit csináltok előtte (be kell-e kenni valamivel vagy hasonló)? Hogyan szeditek ki, merről merre haladva stb.? Illetve mit csináltok utána (bekenitek valamivel vagy hasonló)?

A kérdésemre kérek választ, szóval nem szeretnék olyan komenteket látni, hogy "inkább gyantázd le".



2014. okt. 12. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szedem ki az egészet. Ha úgy látom hogy nagyon látszik, akkor mindkét oldalt kiszedek 4-5 szálat, ez eléggé megritkítja ahhoz hogy ne látsszon. Ha kell, kiszedek másnap ugyanennyit. Kizárólag a szám sarka körül csinálom, az orrom alatt nem látszik. Viszont rohadtul fáj.
2014. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én előtte mindig bekenem testápoloval , és próbáld úgy szedni ahogy a szemöldöködet :) Ha már kiszedtem

popsi krémet használok, ahol szőrtelenítettem :)

2014. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak fogom a csipeszt és elkezdem tépkedni gyorsan összevissza, közbe mellette nyomom, csípem össze a bőrt, mert úgy nem fáj a tépkedés. Kenni nem szoktam semmivel.
2014. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!