Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség. Be szeretném színezn...

Segítség. Be szeretném színezni a hajam, mossak előtte/utána hajat?

Figyelt kérdés

Be szeretném színezni a hajamat a Palette Color Sampoo tartós hajszínezővel,de 2 napja nem mostam hajat,így ma esedékes,mert rettenetesen gyorsan zsírosodik...:(

Viszont sok helyen azt olvastam,h nem szabad előtte/utána kimosni samponnal a hajat.Most akkor mi legyen?Ilyen hajjal(ha nem lehet kimosni samponnal) nem mehetek utcára...

És a 2. kérdésem, h kikopik rendesen v csak csúnyán lenő?

Köszi előre is az értelmes válaszokat!



2014. okt. 12. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a palette color shampoo TARTÓS SZÍNEZŐ, ami egyet jelent azzal, hogy nem kopik ki, csak halványodik és ezért látszik a lenövés. Hiába írják, hogy 24-28 mosásos, ez egész egyszerűen nem igaz.

a használati utasításban ha nem említik, hogy moss, vagy ne moss hajat előtte, akkor teljesen mindegy.

2014. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Használhatsz sampont utána, de az is jó, ha elolvasod a használati utasítást;)

Kopni is fog, meg lenőni. Árnyalattól függ, hogy mennyire.

2014. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ment a zöld kis kéz:)

Az árnyalat csak egy ici-picivel sötétebb,mint az eredeti hajszínem.

2014. okt. 12. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor legalább nem lesz szembeötlő a lenövés.
2014. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott előtte mosni hajat, mert szárítja a hajat a festés, jobb ha zsíros amikor fested.
2014. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha rákentem a színezőt,lemostam,utána igaz megmoshatom a hajam egy párszor samponnal is?Nem jön le a színező v a sampon sem lép reakcióba durván a színezővel,ugye?:D
2014. okt. 12. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet használok évek óta. Van hogy a 3 napos fejemre kenem fel és tökéletesen befogja. Száraz hajra kell kenni, majd mikor lemosod, akkor habosítsd fel, aztán használj sampont is meg balzsamot is. Én 3-4 hetente festem a hajam ezzel. Ennyi idő alatt már kopik valamennyit, illetve már le is nő a hajad.

Arra is oda kell figyelni, hogy milyen sampont, balzsamot használsz, mert nekem a Serical Frutta pakolás elég hamar elkezdte szedni a hajam színét.

2014. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Samponnak neutrális sampont használok,balzsamnak pedig ezt:

[link]

2014. okt. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!