Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt az arcomnak ha naponta...

Árt az arcomnak ha naponta többször krémezem?

Figyelt kérdés
Sima nivea kék tégelyes krémmel kenem az arcom, és szoktam még sarki szedres neutrogena-val is, de tonikot nem szoktam használni, csak alkalmanként arcradírt (clean and clear). Így eltömődnek a pólusaim? Vagy nem teszek jót az arcbőrömnek? Csajok ti hogyan szépültök?
2014. okt. 14. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha én többször krémezem akkor használok arcpeelinget. Azok a pórusokot jól tisztítják. Ezek mellett én olyakor többször mosom meg az arcom. :)
2014. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tiniyjorgefanXxx26 válasza:

Sztem a nivea sosem árt bármelyik testrészeden is van de ha hasznalsz neutrogenat akkor csak egy dove 3in1 tudok ajanlani mert a neutrogena elef eros es ahhoz nem kell olyan durva radir

En ezutan meg szoktam egy Skinoren nevu kremet hasznalni amit gyogyszertarban lehet kapni es az icipici meg miteszernek sem mondhato valamiket is eltunteti !

2014. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.Én nappali és éjszakai krémet használok,de tonikot érdemes lenne használnod.
2014. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!